Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Dostawa

DostawaDostawa mebli.

Dostawa mebli nastąpi w kolejnym tygodniu po wykonaniu mebli. Zostanie z Państwem uzgodniony konkretny dzień i przybliżone godziny dostawy. Po tych ustaleniach należy zarezerwować umowny czas aby odebrać meble osobiście lub upoważnić sąsiadów czy inne osoby do ich odbioru. Jeśli termin dostawy otrzymają Państwo w formie SMS-a, i nie będzie on dla Państwa odpowiedni,  wtedy prosimy oddzwonić pod numer z SMS-a,  celem ustalenia innego, dogodnego terminu. W okresach wzmożonego ruchu, czyli np. przed świętami, terminy informowania Klientów mogą ulec skróceniu, za co przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość

Informujemy, że termin wykonania mebli i termin ich dostarczenia to dwie różne sprawy. Prosimy ich nie mylić.
 

Warunki dostawy

Kierowca kontaktuje się z Państwem na podany w zamówieniu numer telefonu, około 0,5 godziny przed dojazdem w celu wykluczenia przestojów. Nieodbieranie telefonu od kierowcy podczas dostawy, generować będzie dla Państwa, dodatkowe koszty magazynowania i ponownego dostarczenia Państwa mebli w innym, umownym terminie. Meble dostarcza prywatna firma transportowa, pod posesję lub pod budynek zgodnie z adresem dostawy wskazanym przez Państwa w zamówieniu. Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do budynku za wyjątkiem wykupienia przez Klienta usługi " Pomoc przy wnoszeniu mebli do budynku" zgodnie z warunkami opisanymi w kolejnym, poniższym wątku.


Pomoc przy wnoszeniu mebli do budynku

Istnieje możliwość zakupu usługi, polegającej na wnoszeniu przez kierowcę (kuriera) mebli do budynku.
W przypadku zakupu mebli nieporęcznych, długich lub ciężkich, których kierowca nie będzie w stanie wnieść samodzielnie, kupujący, który zakupi taką usługę ma obowiązek zorganizowania do pomocy drugiej, silnej osobyCena usługi 123zł.


 Po potwierdzeniu zamówienia, podany przez Państwa adres dostawy i wcześniej ustalone z transportem  godziny dostawy, są sztywne czyli nie ma możliwości ich zmiany gdyż spowodowało by to zaburzenie płynności dostaw do innych, pozostałych Klientów.
Zastrzegamy możliwość dostawy mebli w godzinach od 6.00 do 23.00.

Obowiązki Klienta po otrzymaniu mebli.

Meble wykonywane są z elementów twardych, konstrukcyjnych i z pianki poliuretanowej a następnie tapicerowane tkaniną tapicerską . W celu jak najlepszego zabezpieczenia ich w transporcie, staramy się zabezpiecza meble pakując je z wykorzystaniem sterczu , papieru litego oraz kartonu falistego. Wszystkie wymienione materiały stosowane do pakowania mogą wpłynąć na chwilowe odkształcenie się pianki poliuretanowej, która jest podatna na odkształcanie pod wpływem długotrwałego nacisku.
Klient zobowiązany jest, po otrzymaniu mebli, NIEZWŁOCZNIE je rozpakować, co zapewni meblom powrót do właściwej formy, i nie doprowadzi do zniekształceń.

Jeśli nie są Państwo w stanie zaakceptować przedstawionych powyżej warunków, prosimy o niedokonywanie zamówień. Jesteśmy tylko ludźmi i ponad wszystko cenimy sobie wzajemny szacunek.
 

 Dostawa do krajów Unii Europejskiej. Ceny umowne - kliknij  KONTAKT

alt

 


Przejdź do strony głównej