Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

Stoły

Stoły

Ciekawe i niepowtarzalne wzornictwo, jak również wyszukana kolorystyka stołów z naszej oferty, to elegancja, o którą zabiega każdy klient. Wykonane z najwyższej jakości drewna stoły z naszych kolekcji są niewątpliwą gwarancją ponadczasowego ich użytkowania. Dbałość o detale tj. elementy dekoracyjne, bądź inne ozdobne wykończenia mają na celu wzbogacić walory estetyczne.

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
 • 1 095,01 zł
  0 Review(s) 

  Stoły z fornirowanym blatem to doskonałe tanie, alternatywne rozwiązanie dla dużo droższych stołów z baltem z litego drewna a efekt doskonały. Fornir to okleina drewniana doskonale oddająca naturalne słoje drewna oraz jego fakturę. Stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do restauracji. Poniżej mogą państwo zapoznać się z rozmiarami oraz...

  1 095,01 zł
 • 830,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne stoły do jadalni o zgrabnej sylwetce, którą wystarczy przybrać wąskim bieżnikiem by ozdabiał wnętrze. Tanie laminowane stoły to solidne i piękne meble do jadalni oraz do restauracji. Nasz internetowy sklep meblowy prezentuje poniżej formaty, wymiary oraz systemy rozkładania stołów do jadalni.

  830,00 zł
 • 376,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach.

  376,00 zł
 • 376,00 zł
  0 Review(s) 

  Rozkładane tanie stoły z blatem laminowanym doskonale sprawdzą się w kuchni oraz w jadalni. Szeroka gama kolorystyczna jaką poniżej przedstawia nasz meblowy sklep internetowy pomoże dobrać odcień do każdego wnętrza. Wymiary i rodzaje rozkładania znajdą Państwo również poniżej.

  376,00 zł
 • 845,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni lub salonu. Duża gama kolorów jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja systemów rozkładania poniżej.

  845,00 zł
 • 632,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do salonu. Wielorakość odcieni bejcy jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja rodzai stołów oraz typów systemów rozkładania poniżej.

  632,00 zł
 • 632,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane fornirowane to piękne i funkcjonalne stoły do jadalni oraz do restauracji. Nasz meblowy sklep internetowy przedstawia poniżej szeroką gamę wybarwień drewna oraz techniki rozkładania stołów.

  632,00 zł
 • 576,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły fornirowane do restauracji oraz do jadalni z możliwością rozłożenia to funkcjonalne i piękne meble do każdej jadalni i kuchni. Nasz meblowy sklep internetowy poniżej prezentuje, szeroką gamę wybarwień drewna oraz rozmiarów i systemów rozkładania stołów.

  576,00 zł
 • 432,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble do jadalni lub do baru. Stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach.

  432,00 zł
 • 544,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły fornirowane świetnie nadają się do jadalni oraz do salonu. Wielorakość odcieni bejcy jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja rodzai stołów oraz typów systemów rozkładania, nasz meblowy sklep internetowy przedstawia poniżej.

  544,00 zł
 • 400,00 zł
  0 Review(s) 

  Rozsuwane stoły do jadalni w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do restauracji oraz do salonów to praktyczne i ładne meble jadalniane. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach i wymiarach.

  400,00 zł
 • 544,00 zł
  0 Review(s) 

  Rozsuwane stoły do jadalni oraz do kuchni to praktyczne tanie i solidne meble jadalniane. Wielorakość odcieni bejcy jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja rodzai stołów oraz typów systemów rozkładania poniżej.

  544,00 zł
 • 400,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów to tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu. Poniżej nasz meblowy sklep internetowy przedstawia techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach i wymiarach.

  400,00 zł
 • 1 103,00 zł
  0 Review(s) 

  Owalne stoły fornirowane do jadalni oraz do restauracji doskonałe do wnętrz w stylu retro  oraz do klasycznych jadali. Możliwość rozłożenia tego stołu czyni go wyjątkowo funkcjonalnym meblem jadalnianym. Tanie i solidne stoły do restauracji oraz barów w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasz meblowy sklep internetowy przedstawia po niżej rodzaje oraz...

  1 103,00 zł
 • 768,00 zł
  0 Review(s) 

  Owalne stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble jadalniane. Poniżej mogą Państwo zobaczyć systemy rozkładania poszczególnych stołów o różnych wymiarach i kształtach.

  768,00 zł
 • 1 071,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne okrągłe stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do salonu. Wielorakość odcieni drewna jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z Państwa wystrojem wnętrza. Jeśli decydują się Państwo na stół rozkładany warto obejrzeć prezentowane niżej systemy rozkładania stołów.

  1 071,00 zł
 • 736,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne, okrągłe stoły do jadalni w stylu retro oraz do klasycznych wnętrz w każdym domu. Rozkładane stoły to funkcjonalne meble do restauracji oraz barów. Spora gama kolorów pozwoli na dobranie odpowiedniego wybarwienia drewna do reszty wystroju wnętrza. Poniżej nasz meblowy sklep internetowy przedstawia możliwości rozkładania tych funkcjonalnych mebli...

  736,00 zł
 • 1 103,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne okrągłe stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do salonu. Wielorakość odcieni drewna jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać pasujący do reszty wystroju Państwa jadalni. Poniżej mogą Państwo również zapoznać się z formatami, rozmiarami oraz z systemami rozkładania tych funkcjonalnych mebli do jadalni.

  1 103,00 zł
 • 767,00 zł
  0 Review(s) 

   Solidne owalne stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble jadalniane. Poniżej mogą Państwo zobaczyć kilka rodzai rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach i wymiarach.

  767,00 zł
 • 1 071,00 zł
  0 Review(s) 

  Owalne stoły do jadalni oraz do kuchni w szerokiej gamie wybarwień drewna oraz w różnych wymiarach. Praktyczne rozkładane stoły to doskonały wybór do jadalni lub do restauracji, możliwość rozłożenia i posadzenia większej ilości osób czyni ten stół wyjątkowo funkcjonalnym meblem jadalnianym. Jeśli są Państwo zainteresowani stołem rozkładanym, poniżej...

  1 071,00 zł
 • 736,00 zł
  0 Review(s) 

  Owalne stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to funkcjonalne i ładne meble do jadalni. Poniżej mogą Państwo zobaczyć wymiary oraz systemy rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach.

  736,00 zł
 • 831,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane do jadalni oraz do restauracji to doskonałe funkcjonalne rozwiązanie. Nasz meblowy sklep internetowy przedstawia poniżej dostępne kolory wybarwoeń drewna oraz wizualizację rozkładania poszczególnych stołów.

  831,00 zł
 • 592,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane w dużej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach, które proponuje nasz meblowy sklep internetowy.

  592,00 zł
 • 800,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do salonu. Wielorakość odcieni bejcy jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli w salonie czy jadalni. Prezentacja rodzai stołów oraz typów systemów rozkładania poniżej.

  800,00 zł
 • 560,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów, które pozwolą dobrać wybrany mebel do reszty wnętrza. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach.

  560,00 zł
 • 831,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły fornirowane to doskonały wybór do każdej jadalni oraz do salonu. Wielorakość odcieni bejcy jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja stołów oraz typów systemów rozkładania poniżej.

  831,00 zł
 • 592,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów dla łatwiejszego doboru do pozostałych mebli. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach.

  592,00 zł
 • 800,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do salonu to wygodne funkcjonalne i solidne stoły. Wielorakość odcieni bejcy jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja rodzai stołów oraz typów systemów rozkładania poniżej.

  800,00 zł
 • 560,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach, które proponuje nasz sklep.

  560,00 zł
 • 991,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do salonu. Ten najważniejszy mebel w domu musi być solidny i ładny takie są stoły fornirowane. Wielorakość odcieni bejcy jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja rodzai stołów oraz typów systemów rozkładania poniżej.

  991,00 zł
 • 688,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły to efekt wieloletniej pracy nad udoskonaleniem lini produkcyjnej stołów i krzeseł. Nasz meblowy sklep internetowy proponuje Państwu stoły z blatem laminowanym oraz konstrukcją i nogami z drewna.

  688,00 zł
 • 959,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły fornirowane od wielu lat goszczą w naszych domach. Okleina fornirowa to doskonała alternatywa dla blatów drewnianych, które nie jednokrotnie pracując pękały i deformowały konstrukcję stołu co niejedno krotnie uniemożliwiało rozkładanie stołu. Fornir to tańsze i praktyczne rozwiązanie do jadalni czy do restauracji.

  959,00 zł
 • 656,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane z blatem laminowanym to tanie i praktyczne rozwiązanie do kuchni, jadalni czy do baru. Tanie stoły o solidnej drewnianej konstrukcji doskonale sprawdzą się również w restauracji.

  656,00 zł
 • 991,00 zł
  0 Review(s) 

  Rozkładane stoły fornirowane to wygodne i praktyczne meble do jadali oraz do restauracji. Nasz meblowy sklep internetowy prezentuje poniżej kolory wybarwień drewna oraz systemy rozkładania poszczególnych stołów.

  991,00 zł
 • 688,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Mamy przyjemność zaprezentować poniżej wielorakość systemów rozkładania stołów jakie mogą Państwo zakupić w naszym meblowym sklepie internetowym.

  688,00 zł
 • 959,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne stoły fornirowane to doskonały wybór do jadalni oraz do salonu. Wielorakość odcieni drewna jaką proponuje nasz meblowy sklep internetowy, pomoże wybrać stół kolorystycznie zgodny z resztą Państwa mebli. Prezentacja rodzai stołów oraz typów systemów rozkładania mogą Państwo obejrzeć poniżej.

  959,00 zł
 • 656,00 zł
  0 Review(s) 

  Stoły rozkładane w szerokiej gamie kolorów wybarwień drewna i laminatów. Tanie i solidne stoły do jadalni oraz do salonu to praktyczne i ładne meble. Poniżej mogą Państwo zobaczyć techniki rozkładania poszczególnych stołów o różnych kształtach, które mogą Państwo zakupić w naszym meblowym sklepie internetowym.

  656,00 zł
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów