Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

Materace

Materace

W niniejszym dziale znajdą Państwo wszystkie dostępne materace do każdego typu łóżka i każdego upodobania twardości materaca. Poniżej znajduje się rozpisanie na poszczególne podkategorie materacy taki jak np. materace piankowe, materace kieszeniowe, materace 7-strefowe czy materace dziecięce.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 330,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace piankowe na ramie drewnianej na sprężynach Pocket 7, to bardzo wygodne i tanie rozwiązanie do łóżka bez stelaża. Materace 7-strefowe dzięki elastyczności punktowej doskonale dopasowują się do ciała, utrzymując linię kręgosłupa prostą. Oferujemy Państwu wkłady o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach twardości.

  330,00 zł
 • 440,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowo kokosowe na sprężynach Pocket 7 o zróżnicowanym polu nacisku doskonale dopasowują się do linii ciała utrzymując prosty kręgosłup podczas snu. Materace 7-strefowe polecane szczególnie dla osób z problemami z kręgosłupem. Dodatkowo materace z matą kokosową to twarde materace dla osób o wadze powyżej 80kg.

  440,00 zł
 • 320,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace 7-strefowe to komfort użytkowania i spokojny sen. Sprężyny pocket 7 nie są połączone ze sobą co powoduje, że każda pracuje osobno nie zależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt uginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnię. Gwarantuje nam to prosty kręgosłup podczas snu na boku oraz na wznak.

  320,00 zł
 • 260,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace piankowe na sprężynach Bonell, to tanie nie wymagające stelaża do łóżek materace na ramie drewnianej. Występują w kilku szerokościach, pojedyncze oraz 2-osobowe. Nasz sklep internetowy proponuje również materace na indywidualne zamówienie - kontakt mailowy lub telefoniczny.

  260,00 zł
 • 1 085,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowe z płytą kokosową przeznaczone są dla osób powyżej 80kg wagi ciała. Materace lateksowe występują w kilku szerokościach, pojedyncze oraz 2-osobowe. Nasz sklep internetowy proponuje również materace na indywidualne zamówienie - kontakt mailowy lub telefoniczny.

  1 085,00 zł
 • 1 040,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowe 7-strefowe to komfort użytkowania i spokojny sen. Lateks dopasowuje się do ciała według siły nacisku określonej powierzchni, gwarantuje nam to prosty kręgosłup podczas snu na boku oraz na wznak.

  1 040,00 zł
 • 350,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace 7-strefowe wygodne i praktyczne doskonałe do łóżek 2-osobowych oraz pojedynczych. Materac Jowisz posiada 7-strefowe sprężyny, które doskonale dopasowują się do kształtu ciała utrzymując kręgosłup w linii prostej. Dodatkowo materace Jowisz posiadają dwie strony o różnych twardościach , twarde z matą kokosową oraz miękkie z pianką poliuretanową.

  350,00 zł
 • 285,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace piankowe, sprężynowo - kokosowe na ramie drewnianej to wygodne rozwiązanie gdy nie chcemy inwestować w stelaż. Jest to tanie i solidne rozwiązanie.

  285,00 zł
 • 285,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodny materac z płytą kokosową to materace dwustronne z jednej strony z płytą piankową a z drugiej strony z płyta kokosową, która go utwardza.

  285,00 zł
 • 250,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace bonellowe Eris posiadają ściągane pokrowce, nadające się do prania. Te tanie materace do łóżka występują w pięciu szerokościach można je kupić jako pojedyncze oraz 2-osobowe. Nasz sklep internetowy posiada również możliwość zamówienia materaca pod indywidualne zamówienie, kontakt telefoniczny lub mailowy.

  250,00 zł
 • 440,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowo kokosowe na sprężynach Pocket 7, to tanie, twarde materace, które nie wymagają stelaża do łóżka. Materace Wenus Lux to materace 7-strefowe o siedmiu optymalnie rozłożonych strefach twardości. Dodatkowo materace te  wyposażono w matę kokosową oraz matę lateksową co zwiększa ich twardość a co za tym idzie są to...

  440,00 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów