Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:Oczekiwany kolor tkaniny:


rozkładane

rozkładane

Komplety wypoczynkowe w wersji rozkładanej - sofy 3-osobowe i 2-osobowe oraz w niektórych przypadkach fotele rozkładane. Niezwykle funkcjonalne i praktyczne sofy ze spaniem i pojemnikami na pościel. W proponowanych sofach rozkładanych stosowane są w większości przypadków bezpieczne systemy rozkładania chroniące podłogę przed zarysowaniem czy uszkodzeniem.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 0 Review(s) 

  Te przepiękne meble salonowe Sorento w oldskulowym stylu posiadają oprócz designu wiele innych zalet. Gustownie pikowane wstawki oraz drewniane wykończenia wywindowały te meble na najwyższą półkę jakości. Klasyczne i zarazem funkcjonalne sofy posiadają adekwatnie : sofy trzy osobowe - funkcję spania a modele dwu osobowe, kanapy z pojemnikiem na pościel.

 • 0 Review(s) 

  Sofy rozkładane Sorento to przepiękne meble salonowe w oldskulowym stylu. Gustownie pikowane wstawki oraz drewniane wykończenia wywindowały te meble na najwyższą półkę jakości. Klasyczne i zarazem funkcjonalne sofy posiadają adekwatnie : sofy trzy osobowe - funkcję spania a modele dwu osobowe, kanapy z pojemnikiem na pościel.

 • 0 Review(s) 

  Sofy rozkładane Toskania to klasyczne meble pokojowe. Wygodne i funkcjonalne kanapy z pojemnikiem na pościel oraz funkcją spania, pozwolą wykorzystać również pokój gościnny aby sporadycznie przenocować gości. Stylowe jak również wygodne meble to zakup ponad czasowy, który będzie służył Państwu wiele lat.

 • 0 Review(s) 

  Sofy rozkładane Toskania to klasyczne maele pokojowe. Wygodne i funkcjonalne kanapy z pojemnikiem na pościel oraz funkcją spania, pozwolą wykorzystać również pokój gościnny aby okazjonalnie przenocować gości. Stylowe jak również wygodne meble to zakup ponad czasowy, który posłuży Państwu wiele lat.

 • 5 656,00 zł
  0 Review(s) 

  Sofy rozkładane Siena zaliczają się do mebli ponad czasowych, ich klasyczna forma i elegancja mimo różnych trendów na rynku są zawsze na czasie. Funkcjonalne rozwiązanie to funkcja spania w sofie trzy osobowej i dwu osobowe kanapy z pojemnikiem na pościel. 

  5 656,00 zł
 • 5 397,00 zł
  0 Review(s) 

  Sofy rozkładane Siena zaliczają się do mebli ponad czasowych, ich klasyczna forma i elegancja mimo różnych trendów na rynku zawsze są na czasie. Funkcjonalne rozwiązanie to obcjonalnie: funkcja spania w sofie 3 osobowej i 2 osobowe kanapy z pojemnikiem na pościel. 

  5 397,00 zł
 • 0 Review(s) 

  Stylowe sofy rozkładane Hilton to meble klasyczne w stylu retro. Pikowanie guzikami i wyprofilowane elementy drewniane nawiązują do klasycznego mebla ludwikowskiego. Te eleganckie meble posiadają również funkcję spania kanapy-3-osobowe a 2- osobowe kanapy są z pojemnikiem na pościel. Istnieje możliwość wykonania mebli ze skóry co sprawi iż ten ponad...

 • 0 Review(s) 

  Klasyczne, stylowe sofy rozkładane Hilton to meble w stylu retro. Pikowanie guzikami i wyprofilowane elementy drewniane nawiązują do klasycznego mebla ludwikowskiego. Te eleganckie meble posiadają również funkcję spania kanapy - 3- osobowe  a 2- osobowe kanapy są z pojemnikiem na pościel. Wersalki Hilton można również wykonać ze skóry przy takim wyborze...

 • 3 799,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne sofy do salonu rozkładane Parma prezentują styl retro. Pikowane kanapy w ciemnym obiciu ze skóry oblewają masywny drewniany stelaż. Te wygodne meble pięknie się prezentują w obszernych pokojach w toważystwie równie masywnego kominka, to meble do zamku lub dworku. 

  3 799,00 zł
 • 3 943,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne sofy rozkładane Parma prezentują styl retro. Pikowane kanapy w ciemnym obiciu ze skóry oblewają masywny drewniany stelaż. Te wygodne meble pięknie się prezentują na dużej przestrzeni w toważystwie równie masywnego kominka, to meble do zamku lub dworku. 

  3 943,00 zł
 • 6 154,00 zł
  0 Review(s) 

  Sofy rozkładane Manchester to sofy w stylu Chesterfield, charakteryzuje się marszczonymi podłokietnikami oraz głęboko pikowanymi oparciami. Te Stylowe sofy świetnie się prezentują w gabinetach oraz kancelariach. Ponad to Kanapy 3 osobowe to sofy rozkładane z funkcją spania. Wykonane ze skóry to lususowa klasyka.

  6 154,00 zł
 • 6 504,00 zł
  0 Review(s) 

  Komplety wypoczynkowe Manchester to klasyczne sofy w stylu Chesterfield, charakteryzuje się marszczonymi podłokietnikami oraz głęboko pikowanymi oparciami. Te Stylowe sofy świetnie się prezentują w gabinetach oraz kancelariach. Ponad to Kanapy 3 osobowe to sofy rozkładane z funkcją spania.

  6 504,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów