Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

Komplety wypoczynkowe rozkładane

Komplety wypoczynkowe rozkładane

Komplety wypoczynkowe w wersji rozkładanej co dotyczy sofy 3-osobowej. Niezwykle funkcjonalne i praktyczne sofy z funkcją spania. W proponowanych sofach rozkładanych stosowane są w większości przypadków bezpieczne systemy rozkładania belgijskie, chroniące podłogę przed zarysowaniem czy uszkodzeniem.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 6 990,00 zł
  0 Review(s) 

  Komplet Manchester to sofy i fotel w stylu Chesterfield, charakteryzuje się marszczonymi podłokietnikami oraz głęboko pikowanymi oparciami. Te Stylowe Meble świetnie się prezentują w gabinetach oraz kancelariach. Ponad to Kanapa 3 osobowa to opcjonalnie sofa rozkładana z funkcją spania. Wykonane ze skóry to luksusowa klasyka.

  6 990,00 zł
 • 4 700,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne sofy rozkładane Parma prezentują styl retro. Pikowane kanapy w ciemnym obiciu ze skóry oblewają masywny drewniany stelaż. Te wygodne meble pięknie się prezentują na dużej przestrzeni w towarzystwie równie masywnego kominka, to meble do zamku lub dworku. 

  4 700,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów