Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:Oczekiwany kolor tkaniny:


zestawy 3+1+1

zestawy 3+1+1

Klasyczne zestawy wypoczynkowe przeznaczone nawet do mniejszych pokojów dziennych. Komplet skłąda się z rozkładanej sofy 3-osobowej oraz 2 foteli. Polecamy fotele typu fińskiego.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 0 Review(s) 

  Te przepiękne meble salonowe Sorento w oldskulowym stylu posiadają oprócz designu wiele innych zalet. Gustownie pikowane wstawki oraz drewniane wykończenia wywindowały te meble na najwyższą półkę jakości. Klasyczne i zarazem funkcjonalne sofy posiadają adekwatnie : sofy trzy osobowe - funkcję spania a modele dwu osobowe, kanapy z pojemnikiem na pościel.

 • 0 Review(s) 

  Stylowe sofy rozkładane Hilton to meble klasyczne w stylu retro. Pikowanie guzikami i wyprofilowane elementy drewniane nawiązują do klasycznego mebla ludwikowskiego. Te eleganckie meble posiadają również funkcję spania kanapy-3-osobowe a 2- osobowe kanapy są z pojemnikiem na pościel. Istnieje możliwość wykonania mebli ze skóry co sprawi iż ten ponad...

 • 3 799,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne sofy do salonu rozkładane Parma prezentują styl retro. Pikowane kanapy w ciemnym obiciu ze skóry oblewają masywny drewniany stelaż. Te wygodne meble pięknie się prezentują w obszernych pokojach w toważystwie równie masywnego kominka, to meble do zamku lub dworku. 

  3 799,00 zł
 • 6 154,00 zł
  0 Review(s) 

  Sofy rozkładane Manchester to sofy w stylu Chesterfield, charakteryzuje się marszczonymi podłokietnikami oraz głęboko pikowanymi oparciami. Te Stylowe sofy świetnie się prezentują w gabinetach oraz kancelariach. Ponad to Kanapy 3 osobowe to sofy rozkładane z funkcją spania. Wykonane ze skóry to lususowa klasyka.

  6 154,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów