Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

Fotele dla nowożeńców

Fotele dla nowożeńców

Fotele dla nowożeńców z wysokim oparciem, bogato zdobionym kryształkami dla niewątpliwie najważniejszych osób na sali weselnej w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 3 210,00 zł
  0 Review(s) 

  Komplet mebli do sali weselnej lub do pałacu ślubów. Meble pikowane w karo z kryształkami, to wygodne, nowoczesne wzornictwo, które idealnie nadaje się na tak wyjątkowe i niepowtarzalne okazje. Nasz sklep internetowy proponuje Państwu szeroką gamę materiałów tapicerskich w różnych odcieniach. Dla młodej pary to dostojny dzień. Na naszych fotelach ślubnych...

  3 210,00 zł
 • 750,00 zł
  0 Review(s) 

  Wysoki fotele Ludwik do sali weselnej lub do pałacu ślubów. Pikowany w karo z kryształkami. To wygodne i nowoczesne wzornictwo, które idealnie nadaje się na tak wyjątkowe i niepowtarzalne okazje. Nasz sklep internetowy proponuje Państwu szeroką gamę materiałów tapicerskich w różnych odcieniach.

  750,00 zł
 • 6 990,00 zł
  0 Review(s) 

  Komplet mebli do sal weselnych lub do pałacu ślubów. Meble pikowane w karo z kryształkami, to wygodne, nowoczesne wzornictwo, które idealnie nadaje się na tak wyjątkowe i niepowtarzalne okazje. Nasz sklep internetowy proponuje Państwu szeroką gamę materiałów tapicerskich w różnych odcieniach. Dla młodej pary to ważny dzień a siedząc na naszych fotelach...

  6 990,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów