Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

Krzesła Klasyczne

Krzesła Klasyczne

.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
 • 140,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne krzesła drewniane doskonałe do restauracji oraz do jadalni. Te tanie i praktyczne krzesła występują z dwoma rodzajami siedzisk siedziska tapicerowane oraz siedziska drewniane. Siedziska drewniane są łatwe w utrzymaniu czystości a co za tym idzie doskonałe do barów i do kuchni.

  140,00 zł
 • 143,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne krzesła do salonu to tradycyjne wzory i solidna konstrukcja z drewna bukowego. Doskonałe do jadalni oraz do kuchni. Te tanie i praktyczne krzesła posłużą Państwu wiele lat.

  143,00 zł
 • 139,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesła drewniane do salonu oraz do jadalni. Klasyczny styl oraz duży wybór tkanin i wybarwień drewna, pozwoli Państwu dobrać krzesło do wystroju Waszego wnętrza.

  139,00 zł
 • 155,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne krzesło tapicerowane z drewna bukowego w różnym wybarwieniu drewna oraz w szerokiej gamie tkanin tapicerskich jakie proponuje poniżej nasz sklep internetowy.

  155,00 zł
 • 155,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne krzesło tapicerowane z drewna bukowego do jadalni oraz do sal konferencyjnych. Duży wybór wybarwień drewna oraz tkanin jakie poniżej proponuje nasz sklep internetowy pozwoli Państwu dobrać krzesła do każdego wnętrza.

  155,00 zł
 • 158,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesła sztaplowane z drewna bukowego, doskonałe do restauracji i do sal konferencyjnych. Klasyczne lekkie krzesła można sztaplować po 5 sztuk. Nasz sklep internetowy proponuje poniżej szeroką gamę wybarwień drewna oraz tkanin tapicerskich. Krzesła składane - sztaplowane to tanie i solidne meble dla firm.

  158,00 zł
 • 157,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie krzesła sztaplowane z drewna bukowego to nowoczesne lekkie krzesła sztaplowane składane po 5 szt. Bardzo ułatwiają transport oraz porządki w dużych salach konferencyjnych i salach bankietowych. Duża gama kolorów tkanin i wybarwień drewna pozwoli Państwu dobrać krzesło do reszty wystroju wnętrza.

  157,00 zł
 • 175,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne krzesła tapicerowane z drewna bukowego to solidne krzesło do jadalni oraz do restauracji. Nasz sklep internetowy oferuje poniżej szeroką gamę kolorystyczną drewna i tkanin.

  175,00 zł
 • 130,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne krzesła drewniane z siedziskiem tapicerowanym lub drewnianym to doskonałe krzesła kuchenne lub do kawiarni. Klasyczne krzesła z drewna bukowego to solidne i ładne meble do każdego wnętrza.

  130,00 zł
 • 130,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne, wygodne krzesła tapicerowane lub z siedziskiem z drewna doskonałe do kuchni oraz do pokoju. Krzesła drewniane z siedziskiem drewnianym to łatwe w czyszczeniu meble do baru lub do restauracji.

  130,00 zł
 • 151,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne krzesła do salonu oraz do jadalni w szerokiej gamie wybarwień drewna oraz tkanin jakie poniżej prezentuje nasz sklep internetowy. Krzesła można zamawiać w dwóch rodzajach siedzisk z siedziskiem z drewna oraz z siedziskiem tapicerowanym.

  151,00 zł
 • 162,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesło tapicerowane klasyczne doskonałe do salonu i do jadalni. Duży wybór tkanin oraz wybarwień drewna jaki proponuje nasz sklep internetowy pomoże Państwu dobrać właściwy kolor do każdego wnętrza.

  162,00 zł
 • 133,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie krzesła drewniane do restauracji oraz do baru. Krzesła z drewna bukowego o dwóch rodzajach siedzisk siedziska drewniane oraz siedziska tapicerowane. Krzesła z siedziskiem drewnianym są łatwe w utrzymaniu czystości co jest bardzo ważne przy wyborze krzeseł do kuchni.

  133,00 zł
 • 176,00 zł
  0 Review(s) 

  Tradycyjne krzesło drewniane, tapicerowane pięknie się prezentuje w jadalni oraz w salonie. Duży wybór tkanin obiciowych jakie prezentuje poniżej nasz sklep internetowy ułatwi Państwu wybór tego taniego i solidnego krzesła.

  176,00 zł
 • 144,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesła prowansalskie drewniane to doskonały akcent do jadalni oraz do kuchni w stylu prowansalskim. Odcień drewna mogą Państwo wybrać w linkach poniżej tak aby doskonale dopasować je do własnego wnętrza.

  144,00 zł
 • 160,00 zł
  0 Review(s) 

  Drewniane krzesła tapicerowane doskonałe do jadalni oraz do kawiarni. Nie zliczona ilosć wzorów i kolorów tkanin do wyboru jakie prezentuje poniżej nasz sklep internetowy pozwoli Państwu wybrać najładniejszą tkaninę obiciową oraz wybrać właściwy odcień drewna dla Państwa krzeseł.

  160,00 zł
 • 138,00 zł
  0 Review(s) 

  Tapicerowane krzesła do pokoju oraz do jadalni w klasycznym stylu wykonane z drewna bukowego. Solidne i tanie krzesła do każdego wnętrza.

  138,00 zł
 • 124,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesła z miękkim siedziskiem to klasyczne krzesła z drewna bukowego o solidnej konstrukcji. Krzesła te występują również z siedziskiem z drewna i te właśnie krzesła doskonale nadają się do baru lub do kuchni.

  124,00 zł
 • 167,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne i ładne krzesła tapicerowane z drewna bukowego to doskonała ozdoba jadalni a nawet restauracji. Te solidne i tanie krzesła są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin oraz wybarwień drewna.

  167,00 zł
 • 125,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie drewniane krzesła to solidne krzesła z drewna bukowego w szerokiej gamie wybarwień drewna oraz tkanin tapicerskich. Doskonałe do jadalni oraz do restauracji.

  125,00 zł
 • 147,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne krzesła drewniane, tapicerowane eko-skórą, które doskonale nadają się do hoteli oraz do kawiarni i barów. Nasz sklep internetowy proponuje Państwu szeroką gamę kolorów tkanin i odcieni drewna co pomoże dobrać te krzesła do każdego wnętrza.

  147,00 zł
 • 139,00 zł
  0 Review(s) 

  Ładne krzesła drewniane do wnętrz nowoczesnych jak i do rustykalnych. Doskonałe do kuchni oraz do jadalni. Tanie i solidne krzesła z drewna bukowego w szerokiej gamie kolorystycznej dla ułatwienia Państwu doboru do każdego wnętrza.

  139,00 zł
 • 174,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne krzesła drewniane w stylu lat 40 doskonałe do wnętrz w stylu retro. Krzesła tapicerowane wykonane są z drewna bukowego, które jest bejcowane na wybrany przez Państwa odcień. Nasz sklep internetowy przedstawia poniżej również szeroką gamę kolorystyczną tkanin oraz eko-skór. Krzesła wykonane z wysokiej jakości eko-skóry są tanie i doskonale nadają...

  174,00 zł
 • 160,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesła drewniane z drewna bukowego to solidne krzesła tapicerowane, cieszące się dużą popularnością w restauracjach oraz hotelach. Ładne, tanie i solidne krzesła mogą Państwo zamówić w wybranym przez siebie odcieniu drewna oraz tkaninie tapicerskiej, które nasz sklep internetowy przedstawia poniżej.

  160,00 zł
 • 151,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesło do jadalni oraz do salonu powinno kolorystycznie odpowiadać pozostałym meblom w pomieszczeniu. Nasz sklep internetowy wychodząc na przeciw potrzebom klientów proponuje poniżej szeroką gamę tkanin tapicerskich oraz wybarwień drewna. Również krzesła do restauracji, które powinny być solidne, tanie i łatwe w utrzymaniu czystości mogą Państwo zamówić...

  151,00 zł
 • 166,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne drewniane krzesła sztaplowane do restauracji oraz do hoteli w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin i wybarwień drewna. Krzesła sztaplowane wykonano z drewna bukowego są to solidne i tanie krzesła dla firm.

  166,00 zł
 • 166,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesła sztaplowane tapicerowane do kawiarni i do hoteli bardzo ułatwiają transport oraz porządki w salach bankietowych i konferencyjnych. Nasz meblowy sklep internetowy proponuje poniżej nie zliczoną gamę kolorów tkanin tapicerskich oraz wybarwień drewna, tak by mogli Państwo dobrać krzesła do każdego wnętrza.

  166,00 zł
 • 265,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne krzesło drewniane, tapicerowane z podłokietnikami doskonałe do biur oraz sal konferencyjnych. Solidne krzesła z drewna bukowego posłużą wiele lat.

  265,00 zł
 • 176,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne krzesła drewniane z drewna bukowego to solidne i tanie krzesła do salonu i do jadalni. Krzesła bejcowane szeroką gamą kolorów oraz tapicerowane tkaninami tapicerskimi, które mogą Państwo wybrać z poniżej zamieszczonych banerów.

  176,00 zł
 • 173,00 zł
  0 Review(s) 

  Solidne, nowoczesne krzesło drewniane z drewna bukowego to doskonałe krzesło do restauracji oraz do kuchni aby było łatwiejsze w utrzymaniu czystości mogą Państwo zamówić je w naszym sklepie internetowym w różnych odcieniach eko-skór. Również jako krzesła do jadalni lub do salonu gdzie nie są narażone na zabrudzenia możemy pokusić się o wybór tkaniny...

  173,00 zł
 • 225,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne krzesła z podłokietnikami - fotele sztaplowane to doskonałe rozwiązanie do sal konferencyjnych oraz do sal hotelowych. Krzesła sztaplowane z drewna bukowego to lekkie i praktyczne krzesła ułatwiające pracę przy sprzątaniu sal bankietowych oraz łatwe w transporcie. Nasz sklep internetowy przedstawia poniżej szeroką gamę kolorystyczną tkanin i...

  225,00 zł
 • 225,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne krzesło konferencyjna sztaplowane z drewna bukowego to lekkie i solidne krzesła sztaplowane masowo zamawiane do hoteli i do restauracji. Krzesło sztaplowane - składane po 5 sztuk doskonale ułatwia przenoszenie i transport oraz znacznie skraca czas sprzątania dużych sal konferencyjnych i bankietowych.

  225,00 zł
 • 268,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne krzesła sztaplowane z podłokietnikami to solidne krzesła drewniane z drewna bukowego, lekkie i praktyczne do barów i restauracji. chętnie kupowane do sal bankietowych oraz do sal konferencyjnych. Krzesło sztaplowane może być składane po 5-sztuk co znacznie ułatwia transport i sprzątanie dużych sal bankietowych.

  268,00 zł
 • 215,00 zł
  0 Review(s) 

  Tanie i solidne krzesła sztaplowane z drewna bukowego to lekkie i poręczne krzesła z podłokietnikami składane po 5 szt. Wygodne krzesła składane do hoteli i firm łatwe w transportowaniu oraz sprzątaniu sal bankietowych.

  215,00 zł
 • 345,00 zł
  0 Review(s) 

  Krzesła ludwik tapicerowane do jadalni lub do restauracji. Wysokiej jakości łatwo czyszcząca tkaniny pozwoli na długo zachować świeży i czysty wygląd. Pikowane oparcie oraz nogi w stylu Ludwik to nowoczesne krzesła z minionej epoki w stylu vintage.  

  345,00 zł
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów