Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:Oczekiwany kolor tkaniny:


narożniki z otomaną

narożniki z otomaną

.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • 2 580,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki rozkładane Sento wyróżnia bardzo regularna bryła. Pięknie się prezentują w obiciu białym ze skóry ale może być wykonany w innych odcieniach tkaniny. Te nowoczesne narożniki posiadają również w otomanie pakowny pojemnik na pościel oraz funkcję spania.  Możemy również dokupić puf w tym samym stylu i używać jej jako ławy. 

  2 580,00 zł
 • 3 320,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne narożniki rozkładane La Costa charakteryzują się szeroką otomaną z pojemnikiem na pościel oraz funkcja spania. Podłokietniki z półką to świetne rozwiązanie możemy bowiem swobodnie odłożyć filiżankę bez potrzeby wstawania. Narożniki do salonu La Costa są wykonywane ze skóry co czyni je luksusowym dizajnerskim meblem.

  3 320,00 zł
 • 5 590,00 zł
  0 Review(s) 

  Luksusowe narożniki do salonu wyposarzone w funkcje relax, zapewnią Państwu pełnię komfortu i wypoczynku. Nowoczesne wzornictwo oraz zastosowanie  sprężystej pianki HR która cechuje się dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia oraz posiada dużą przepuszczalność powietrza co gwarantuje wysoki komfort użytkowania....

  5 590,00 zł
 • 6 070,00 zł
  0 Review(s) 

  Luksusowe narożniki do salonu wyposarzone w funkcje relax, pojemnik na pościel oraz funkcje spania zapewnią Państwu pełnię komfortu i wypoczynku. Nowoczesne wzornictwo oraz zastosowanie  sprężystej pianki HR która cechuje się dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia oraz posiada dużą przepuszczalność powietrza co gwarantuje wysoki komfort użytkowania.

  6 070,00 zł
 • 3 890,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne narożniki do salonu Infinity Mini to narożniki rozkładane z funkcją spania, posiadają również pojemnik na pościel . Dla Państwa komfortu użytkowania, zostały wyposażone w nowoczesne systemy ruchomych zagłówków.  

  3 890,00 zł
 • 3 920,00 zł
  0 Review(s) 

  Pikowany narożnik w kwadraty w nowoczesnej formie doskonale sprawdzi się na środku salonu. Dzięki tapicerowaniu tylnej części mebla nie będzie szpecić podbitką. Wygodny i komfortowy w użytkowaniu pomieści pościele w pojemniku na pościel oraz pozwoli wyspać się dwóm osobom.

  3 920,00 zł
 • 3 960,00 zł
  0 Review(s) 

  Duże narożniki do salonu w nowoczesnym designie, mają uznanie w całej europie. Wygodne i funkcjonalne sofy narożnikowe z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Doskonałe na duże rodzinne spotkania.

  3 960,00 zł
 • 2 680,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki do salonu Tokio to nowoczesne wzornictwo. Nasz sklep internetowy proponuje Państwu pikowane narożniki wypoczynkowe. Pojemnik na pościel w otomanie to klasyczne rozwiązanie w tego typu meblach, również bardzo przydatna funkcja spania. Wielorakość tkanin jaka mogą państwo wybrać w naszym sklepie internetowym,  pomoże dobrać kolorystycznie meble do...

  2 680,00 zł
 • 2 940,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki rozkładane Osaka Pr. IV To nowoczesne meble dla Ciebie i Twojego domu. Narożniki wypoczynkowe do salonu to nie tylko miejsce dziennego wypoczynku ale również wygodne łóżka z pojemnikiem na pościel. Neutralne kolory i proste kształty z pewnością będą pasowały do wielu stylów mieszkań. Również w trosce o Państwa podłogi nasz sklep internetowy...

  2 940,00 zł
 • 2 650,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki rozkładane Fado Mini Lux to wytrawny design oraz wygodne użytkowanie. Nowoczesne wstawki niklowane nadają mu szyku i elegancji. Miło będzie spędzać na nim czas w gronie przyjaciół a gdy pora będzie późna będzie można przenocować gości.

  2 650,00 zł
 • 4 270,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki do salonu dwu stronne to wygoda konwersacji i bardzo wytrawny design.  Nowoczesne wzornictwo nie zawsze idzie w parze z funkcjonalnością ale nie w tym wypadku. Narożnik Fado Lux posiada bowiem wszystkie te zalety. Wyposażony jest w pojemnik na pościel oraz posiada funkcję spania.

  4 270,00 zł
 • 0 Review(s) 

  Nie wszystkie narożniki rozkładane posiadają aż tyle komfortowych udogodnień. Narożnik Empirio posiada bowiem ergonomiczne ruchome zagłówki oraz podłokietnki. Jest również wyposażony w pojemnik na pościel i funkcję spania. Jednocześnie jego nowoczesny wygląd sprawia iż wnętrze nabiera szyku i blichtru.

 • 9 910,00 zł
  0 Review(s) 

  Ekskluzywne meble modułowe to zestaw elementów, które mogą Państwo dowolnie przestawiać i tworzyć własne konfiguracje. Nasz meblowy sklep internetowy proponuje poniżej szeroką gamę tkanin obiciowych, które po dokonaniu wyboru możemy Państwu przesłać do wglądu, by mogli Państwo dokonać właściwego wyboru.

  9 910,00 zł
 • 7 530,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne sofy modułowe z możliwością przemieszczania poszczególnych modułów i tworzenia własnych kombinacji. Nasz meblowy sklep internetowy daje Państwu również możliwość wyboru tkanin obiciowych, które możemy Państwu przesłać pod wskazany przez Państwa adres by mogli Państwo naocznie dokonać właściwego wyboru.

  7 530,00 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów