Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:Oczekiwany kolor tkaniny:


Narożniki

Narożniki

Uwielbiane przez większość z nas narożniki do salonu z wygodną i praktyczną funkcją spania na wypadek przenocowania spodziewanych i niespodziewanych gości. Prezentowane narożniki wykonywane są w stylu ludwikowskim lub obecnie na topie stylu nowoczesnym, designerskim.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • 2 580,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki rozkładane Sento wyróżnia bardzo regularna bryła. Pięknie się prezentują w obiciu białym ze skóry ale może być wykonany w innych odcieniach tkaniny. Te nowoczesne narożniki posiadają również w otomanie pakowny pojemnik na pościel oraz funkcję spania.  Możemy również dokupić puf w tym samym stylu i używać jej jako ławy. 

  2 580,00 zł
 • 3 320,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne narożniki rozkładane La Costa charakteryzują się szeroką otomaną z pojemnikiem na pościel oraz funkcja spania. Podłokietniki z półką to świetne rozwiązanie możemy bowiem swobodnie odłożyć filiżankę bez potrzeby wstawania. Narożniki do salonu La Costa są wykonywane ze skóry co czyni je luksusowym dizajnerskim meblem.

  3 320,00 zł
 • 5 590,00 zł
  0 Review(s) 

  Luksusowe narożniki do salonu wyposarzone w funkcje relax, zapewnią Państwu pełnię komfortu i wypoczynku. Nowoczesne wzornictwo oraz zastosowanie  sprężystej pianki HR która cechuje się dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia oraz posiada dużą przepuszczalność powietrza co gwarantuje wysoki komfort użytkowania....

  5 590,00 zł
 • 6 070,00 zł
  0 Review(s) 

  Luksusowe narożniki do salonu wyposarzone w funkcje relax, pojemnik na pościel oraz funkcje spania zapewnią Państwu pełnię komfortu i wypoczynku. Nowoczesne wzornictwo oraz zastosowanie  sprężystej pianki HR która cechuje się dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia oraz posiada dużą przepuszczalność powietrza co gwarantuje wysoki komfort użytkowania.

  6 070,00 zł
 • 4 470,00 zł
  0 Review(s) 

  Ten pokaźny narożnik do salonu to centrum rozrywki i wypoczynku w Państwa domu. Jego nowoczesne ergonomiczne zagłówki z pewnością pozwolą wygodnie się ułożyć i korzystać z wolnych chwil.

  4 470,00 zł
 • 3 890,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne narożniki do salonu Infinity Mini to narożniki rozkładane z funkcją spania, posiadają również pojemnik na pościel . Dla Państwa komfortu użytkowania, zostały wyposażone w nowoczesne systemy ruchomych zagłówków.  

  3 890,00 zł
 • 2 710,00 zł
  0 Review(s) 

  Klasyczne narożniki rozkładane to meble ponadczasowe, których funkcjonalność możemy wykorzystywać na  co dzień. Narożnik Bardot właśnie do takich należy. Jego prosta forma to otwarte drzwi dla projektanta, który może stworzyć z jego udziałem wiele kompozycji.

  2 710,00 zł
 • 3 920,00 zł
  0 Review(s) 

  Pikowany narożnik w kwadraty w nowoczesnej formie doskonale sprawdzi się na środku salonu. Dzięki tapicerowaniu tylnej części mebla nie będzie szpecić podbitką. Wygodny i komfortowy w użytkowaniu pomieści pościele w pojemniku na pościel oraz pozwoli wyspać się dwóm osobom.

  3 920,00 zł
 • 3 960,00 zł
  0 Review(s) 

  Duże narożniki do salonu w nowoczesnym designie, mają uznanie w całej europie. Wygodne i funkcjonalne sofy narożnikowe z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Doskonałe na duże rodzinne spotkania.

  3 960,00 zł
 • 2 680,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki do salonu Tokio to nowoczesne wzornictwo. Nasz sklep internetowy proponuje Państwu pikowane narożniki wypoczynkowe. Pojemnik na pościel w otomanie to klasyczne rozwiązanie w tego typu meblach, również bardzo przydatna funkcja spania. Wielorakość tkanin jaka mogą państwo wybrać w naszym sklepie internetowym,  pomoże dobrać kolorystycznie meble do...

  2 680,00 zł
 • 2 940,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki rozkładane Osaka Pr. IV To nowoczesne meble dla Ciebie i Twojego domu. Narożniki wypoczynkowe do salonu to nie tylko miejsce dziennego wypoczynku ale również wygodne łóżka z pojemnikiem na pościel. Neutralne kolory i proste kształty z pewnością będą pasowały do wielu stylów mieszkań. Również w trosce o Państwa podłogi nasz sklep internetowy...

  2 940,00 zł
 • 3 500,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki Latino Lux wyróżnia szeroka niklowana listwa, która dodaje klasy i nowoczesnego designu. Oprócz tego mebel ten Posiada wszelkie nowoczesne rozwiązania takie jak regulacja pozycji podłokietników oraz sprężyny faliste, które sprawiają iż siedzisko jest bardzo wygodne. Narożniki rozkładane Latino Lux posiadają również obszerny pojemnik na pościel...

  3 500,00 zł
 • 2 650,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki rozkładane Fado Mini Lux to wytrawny design oraz wygodne użytkowanie. Nowoczesne wstawki niklowane nadają mu szyku i elegancji. Miło będzie spędzać na nim czas w gronie przyjaciół a gdy pora będzie późna będzie można przenocować gości.

  2 650,00 zł
 • 4 270,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki do salonu dwu stronne to wygoda konwersacji i bardzo wytrawny design.  Nowoczesne wzornictwo nie zawsze idzie w parze z funkcjonalnością ale nie w tym wypadku. Narożnik Fado Lux posiada bowiem wszystkie te zalety. Wyposażony jest w pojemnik na pościel oraz posiada funkcję spania.

  4 270,00 zł
 • 0 Review(s) 

  Nie wszystkie narożniki rozkładane posiadają aż tyle komfortowych udogodnień. Narożnik Empirio posiada bowiem ergonomiczne ruchome zagłówki oraz podłokietnki. Jest również wyposażony w pojemnik na pościel i funkcję spania. Jednocześnie jego nowoczesny wygląd sprawia iż wnętrze nabiera szyku i blichtru.

 • 3 150,00 zł
  0 Review(s) 

  Narożniki rozkładane Camino to oferta dla osób ceniących funkcjonalność i piękno. Narożniki do salonu bowiem nie muszą spełniać tylko funkcji wypoczynkowej. Narożnik Camino to wygodna sofa z otomaną, która jednocześnie jest pojemnikiem na pościel oraz rozkładane siedzisko kanapy z funkcją spania, umożliwia przenocowanie gości lub może służyć do...

  3 150,00 zł
 • 910,00 zł
  0 Review(s) 

  Meble skandynawskie cechuje surowy styl i wygoda takie właśnie są kanapy i fotele z serii Alf. z kolei podnóżek z tej kolekcji pięknie prezentuje solidne mosiężne nóżki ozdobione toczonym drewnem.

  910,00 zł
 • 1 490,00 zł
  0 Review(s) 

  Podnóżek ze skóry spełnia również funkcję pufy oraz podręcznej ławy kawowej. Podnóżki wykonane są ze skóry woskowanej o wysokiej jakości. Nóżki wsparte są na mosiężnych zgrabnych kółeczkach, które nadają subtelny klasyczny urok tej pufie.

  1 490,00 zł
 • 940,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodny podnóżek do kompletu Morena może również służyć jako ława kawowa lub po prostu pufa. Doskonale się prezentuje w pokoju w stylu nowoczesnym oraz do biur.

  940,00 zł
 • 1 510,00 zł
  0 Review(s) 

  Pufa z kompletu Americ to doskonały podnóżek a niektórzy nasi klienci kupili ją z myślą o zastąpieniu nią ławy kawowej.

  1 510,00 zł
 • 950,00 zł
  0 Review(s) 

  Duży podnóżek House to doskonały dodatek do zestawu modułowego, który może zakończyć układ elementów lub je połączyć. Podnóżek - puf może również posłużyć jako ława kawowa do kompozycji.

  950,00 zł
 • 950,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesny, duży podnóżek House to doskonały dodatek do zestawu modułowego, który może zakończyć układ elementów lub je połączyć. Podnóżek - puf może również posłużyć jako ława do kompozycji. Mogą Państwo również zamówić w naszym sklepie internetowym próbki tkanin, które prześlemy na adres przez Państwa podany.

  950,00 zł
 • 9 910,00 zł
  0 Review(s) 

  Ekskluzywne meble modułowe to zestaw elementów, które mogą Państwo dowolnie przestawiać i tworzyć własne konfiguracje. Nasz meblowy sklep internetowy proponuje poniżej szeroką gamę tkanin obiciowych, które po dokonaniu wyboru możemy Państwu przesłać do wglądu, by mogli Państwo dokonać właściwego wyboru.

  9 910,00 zł
 • 7 530,00 zł
  0 Review(s) 

  Nowoczesne sofy modułowe z możliwością przemieszczania poszczególnych modułów i tworzenia własnych kombinacji. Nasz meblowy sklep internetowy daje Państwu również możliwość wyboru tkanin obiciowych, które możemy Państwu przesłać pod wskazany przez Państwa adres by mogli Państwo naocznie dokonać właściwego wyboru.

  7 530,00 zł
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów