Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

materace lateksowo - kokosowe

materace lateksowo - kokosowe

Niezwykle użyteczne i funkcjonalne materace podwójne z tzw. podwójnym systemem twartości. Materace lateksowo-kokosowe z jednej strony mają średniej twartości powłokę zkładająca się z warstwy lateksu a drugiej materac ten jest twardy dzięki powierzhcni z maty kokosowej.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 440,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowo kokosowe na sprężynach Pocket 7 o zróżnicowanym polu nacisku doskonale dopasowują się do linii ciała utrzymując prosty kręgosłup podczas snu. Materace 7-strefowe polecane szczególnie dla osób z problemami z kręgosłupem. Dodatkowo materace z matą kokosową to twarde materace dla osób o wadze powyżej 80kg.

  440,00 zł
 • 1 085,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowe z płytą kokosową przeznaczone są dla osób powyżej 80kg wagi ciała. Materace lateksowe występują w kilku szerokościach, pojedyncze oraz 2-osobowe. Nasz sklep internetowy proponuje również materace na indywidualne zamówienie - kontakt mailowy lub telefoniczny.

  1 085,00 zł
 • 440,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowo kokosowe na sprężynach Pocket 7, to tanie, twarde materace, które nie wymagają stelaża do łóżka. Materace Wenus Lux to materace 7-strefowe o siedmiu optymalnie rozłożonych strefach twardości. Dodatkowo materace te  wyposażono w matę kokosową oraz matę lateksową co zwiększa ich twardość a co za tym idzie są to...

  440,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów