Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

materace 7-strefowe

materace 7-strefowe

Najbardziej ekskluzywne materace z całej gruby dostępnych w ofercie materacy MaxMAgazyn. 7 odrębnych stre w materacu pozwala na komfortowe spanie dzięki temu że w odpowiedni sposób 7 głównych stref nazego ciała jest należycie podtrzymywana i odciążona dzięki czemu mamy gwarantowany głęboki, relaksujący sen każdej nocy.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 330,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace piankowe na ramie drewnianej na sprężynach Pocket 7, to bardzo wygodne i tanie rozwiązanie do łóżka bez stelaża. Materace 7-strefowe dzięki elastyczności punktowej doskonale dopasowują się do ciała, utrzymując linię kręgosłupa prostą. Oferujemy Państwu wkłady o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach twardości.

  330,00 zł
 • 440,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowo kokosowe na sprężynach Pocket 7 o zróżnicowanym polu nacisku doskonale dopasowują się do linii ciała utrzymując prosty kręgosłup podczas snu. Materace 7-strefowe polecane szczególnie dla osób z problemami z kręgosłupem. Dodatkowo materace z matą kokosową to twarde materace dla osób o wadze powyżej 80kg.

  440,00 zł
 • 350,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace 7-strefowe wygodne i praktyczne doskonałe do łóżek 2-osobowych oraz pojedynczych. Materac Jowisz posiada 7-strefowe sprężyny, które doskonale dopasowują się do kształtu ciała utrzymując kręgosłup w linii prostej. Dodatkowo materace Jowisz posiadają dwie strony o różnych twardościach , twarde z matą kokosową oraz miękkie z pianką poliuretanową.

  350,00 zł
 • 440,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace lateksowo kokosowe na sprężynach Pocket 7, to tanie, twarde materace, które nie wymagają stelaża do łóżka. Materace Wenus Lux to materace 7-strefowe o siedmiu optymalnie rozłożonych strefach twardości. Dodatkowo materace te  wyposażono w matę kokosową oraz matę lateksową co zwiększa ich twardość a co za tym idzie są to...

  440,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów