Adres E-Mail: Imię i nazwisko: Numer telefonu: Adres do wysyłki:Symbol wybranych tkanin:BARDZO WAŻNE ! - Oczekiwany kolor:

polityka prywatności.Główna

materace piankowe

materace piankowe

Polecamy Państwu dział tanich materacy piankowych o różnym stopniu twardości. Przy produkcji materacy stosowane są wyłącznie wysokiej jakościa pianki poliuretanowe, które nie odkształcają się od swojej naturalnej, pierwotnej postaci po dłuższym czasie użytkowania.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 330,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace piankowe na ramie drewnianej na sprężynach Pocket 7, to bardzo wygodne i tanie rozwiązanie do łóżka bez stelaża. Materace 7-strefowe dzięki elastyczności punktowej doskonale dopasowują się do ciała, utrzymując linię kręgosłupa prostą. Oferujemy Państwu wkłady o 7 zróżnicowanych, optymalnie rozłożonych strefach twardości.

  330,00 zł
 • 260,00 zł
  0 Review(s) 

  Wygodne materace piankowe na sprężynach Bonell, to tanie nie wymagające stelaża do łóżek materace na ramie drewnianej. Występują w kilku szerokościach, pojedyncze oraz 2-osobowe. Nasz sklep internetowy proponuje również materace na indywidualne zamówienie - kontakt mailowy lub telefoniczny.

  260,00 zł
 • 250,00 zł
  0 Review(s) 

  Materace bonellowe Eris posiadają ściągane pokrowce, nadające się do prania. Te tanie materace do łóżka występują w pięciu szerokościach można je kupić jako pojedyncze oraz 2-osobowe. Nasz sklep internetowy posiada również możliwość zamówienia materaca pod indywidualne zamówienie, kontakt telefoniczny lub mailowy.

  250,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów